Definitieve uitslagen van het NKE 2011.

 

100 meter standaard eenwieler, leeftijdsgroep 0 t/m 11 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)
1 Martine Hekstra Ermelo 20,88
2 Carijn Bruining De Meern 22,57
3 Ysa Rakestraw Eindhoven, SimSalaBim 23,48
4 Nika Klintborg Groningen, Santelli 24,89
5 Gina Smit Dronten 24,89
6 Ezri van Leeuwen Gorinchem 26,24
7 Remy Bodegom Zoetermeer 26,93
8 Isa Galema Utrecht 28,34
9 Sabine van Dijk Utrecht 30,94
10 Ava van Reisen Utrecht 30,95
- Julia Buitenhuis Lelystad 25,11
- Lotte van Rijn Lelystad 27,80
- Maaike Wessel Utrecht, Diedom DQ
- Stijntje Dols Groningen DQ
- Gert-Jan de Vleeschouwer Zele (BelgiŽ) DQ

 

100 meter standaard eenwieler, leeftijdsgroep 12 t/m 16 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)
1 Toon Baeyens Sinaai (BelgiŽ) 15,86
2 Soilin Rioza Haarlem 18,57
3 Maud Kock Doetinchem 20,85
4 Casper Meskers Eindhoven 20,91
5 Mascha Wouters Almere, De Kameleon 22,03
6 Susan Peeters Nijmegen 22,33
7 Paula van Petersen Utrecht, Diedom 22,84
8 Linda Storm Eindhoven, SimSalaBim 23,21
9 Vera Brinkel Zoetermeer, Never Mind 28,32
- Esther Kieboom Ermelo DQ

 

100 meter standaard eenwieler, leeftijdsgroep 17 jaar en ouder

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)
1 Klaas Bil Zoetermeer 17,03
2 Anoek Strijker Tiel 18,53
- Rene van Schijndel Cuijk DQ

 

 

800 meter standaard eenwieler, leeftijdsgroep 0 t/m 11 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Martine Hekstra Ermelo 3:26,31
2 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (BelgiŽ) 3:46,66
3 Nika Klintborg Groningen, Santelli 4:02:33
4 Gina Smit Dronten 4:02,46
5 Maaike Wessel Utrecht, Diedom 4:13,65
6 Ysa Rakestraw Eindhoven, SimSalaBim 4:16,79
7 Isa Galema Utrecht 4:41,00
8 Stijntje Dols Groningen 5:12,00
- Julia Buitenhuis Lelystad 4:26,08

 

800 meter standaard eenwieler, leeftijdsgroep 12 t/m 16 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Soilin Rioza Haarlem 3:01,74
2 Casper Meskers Eindhoven 3:12,61
3 Susan Peeters Nijmegen 3:21,84
4 Timo Caster Zoetermeer, Never Mind 3:47,00
5 Esther Kieboom Ermelo 3:49,47
6 Mascha Wouters Almere, De Kameleon 4:02,18
7 Daniel Schaap Rotterdam 4:15,58
8 Vera Brinkel Zoetermeer, Never Mind 4:32,78
- Linda Storm Eindhoven, SimSalaBim DQ

 

800 meter standaard eenwieler, leeftijdsgroep 17 jaar en ouder

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Anoek Strijker Tiel 2:58,70
2 Wet Wetrioza Haarlem 3:18,42
3 Paul van Oosten Zoetermeer, Juggle Struggle 3:33,34

 

 

5 kilometer standaard eenwieler, leeftijdsgroep 0 t/m 11 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Marit Hofman Noordhorn, Santelli 19:43,24
2 Femke Storm Eindhoven, SimSalaBim 20:44,20
3 Carijn Bruining De Meern 22:35,30
4 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (BelgiŽ) 23:39,88
5 Ysa Rakestraw Eindhoven, SimSalaBim 24:07,09
6 Martine Hekstra Ermelo 24:07,09
7 Sien Jansen De Meern, Diedom 25:32,55
8 Gina Smit Dronten 25:42,29
9 Lukas Schaap Rotterdam 27:15,96
10 Ezri van Leeuwen Gorinchem 29:09,36
11 Isa Galema Utrecht 33:58,43

 

5 kilometer standaard eenwieler, leeftijdsgroep 12 t/m 16 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Jelle Geys Balen (BelgiŽ) 18:47,73
2 Soilin Rioza Haarlem 18:50,52
3 Maud Kock Doetinchem 20:29,44
4 Timo Caster Zoetermeer, Never Mind 22:58,77
5 Susan Peeters Nijmegen 23:04,49
6 Paula van Petersen Utrecht, Diedom 25:32,29
7 Daniel Schaap Rotterdam 26:19,10
8 Lisanne Boer Wapenveld 26:54,31
9 Esther Kieboom Ermelo 57:19,29
10 Linda Storm Eindhoven, SimSalaBim 57:19,29
- Casper Meskers Eindhoven DQ

 

5 kilometer standaard eenwieler, leeftijdsgroep 17 jaar en ouder

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Anoek Strijker Tiel 18:14,58
2 Wet Wetrioza Haarlem 20:33,96
3 Paul van Oosten Zoetermeer, Juggle Struggle 21:53,22
4 Jos Wouters Almere, De Kameleon 24:17,12
5 Peter Staal Almere, De Kameleon 29:11,94

 

 

10 kilometer unlimited, leeftijdsgroep 0 t/m 16 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Toon Baeyens Sinaai (BelgiŽ) 24:30,00
2 Soilin Rioza Haarlem 30:49,18
3 Susan Peeters Nijmegen 36:30,46
4 Casper Meskers Eindhoven 48:42,18

 

10 kilometer unlimited, leeftijdsgroep 17 jaar en ouder

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)
1 Rene van Schijndel Cuijk 21:22,82
2 Sander Glazenburg Apeldoorn 24:32,00
3 Wet Wetrioza Haarlem 30:55,46
4 Danny van Iersel Cuijk 49:55,96
5 Anoek Strijker Tiel (*)

(*) Anoek Strijker heeft opgegeven na 5 km (in 15:29). De 5e plaats is niettemin een officiŽle waardering.

 

 

IUF Obstakelparcours, leeftijdsgroep 0 t/m 11 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)
1 Martine Hekstra Ermelo 32,7
2 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (BelgiŽ) 33,0
3 Nika Klintborg Groningen, Santelli 33,5
4 Ysa Rakestraw Eindhoven, SimSalaBim 37,7
5 Femke Storm Eindhoven, SimSalaBim 38,2
6 Carijn Bruining De Meern 40,3
7 Ezri van Leeuwen Gorinchem 46,9
8 Ava van Reisen Utrecht 48,0
9 Sien Jansen De Meern, Diedom 52,4
10 Sabine van Dijk Utrecht 59,0
11 Maaike Wessel Utrecht, Diedom 59,2

 

IUF Obstakelparcours, leeftijdsgroep 12 t/m 16 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)
1 Soilin Rioza Haarlem 26,8
2 Toon Baeyens Sinaai (BelgiŽ) 28,3
3 Timo Caster Zoetermeer, Never Mind 29,1
4 Maud Kock Doetinchem 31,2
5 Esther Kieboom Ermelo 32,7
6 Casper Meskers Eindhoven 36,5
7 Mascha Wouters Almere, De Kameleon 39,3
8 Paula van Petersen Utrecht, Diedom 40,3
9 Vera Brinkel Zoetermeer, Never Mind 43,5
10 Susan Peeters Nijmegen 50,9

 

IUF Obstakelparcours, leeftijdsgroep 17 jaar en ouder

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)
1 Rene van Schijndel Cuijk 27,1
2 Sander Glazenburg Apeldoorn 29,6
3 Anoek Strijker Tiel 30,5
4 Peter Staal Almere, De Kameleon 36,5
5 Paul van Oosten Zoetermeer, Juggle Struggle 38,5
6 Danny van Iersel Cuijk 40,7
7 Jos Wouters Almere, De Kameleon 54,9