Programma

Locatie

Regels

Aanmelden

Nieuws

Voorbije NKE's

Eenwieleren?

Forum

Contact

 

Definitieve uitslagen van het NKE 2013
. 

100 m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 0-10 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Mathias Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 18.40  
2 Evelien Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 23.60  
3 Jurrie Piek Sauwerd, Circus Santelli 24.98 Nederlands Kampioen
4 Jolan Jacobs Berlaar (B) 25.75  
5 Lotte van Rijn Lelystad 25.95  
6 Nika Klintborg Groningen, Santelli 26.07  
7 Celine Leurs Amersfoort 26.17  
8 Mirte Janssens Waalre, Kindercircus Simsalabim 26.34  
9 Anouk Miltenburg De Meern, Circus Diedom 28.25  
10 Fien Simons Rotterdam 29.43  
- Meine de Jong Rosmalen, Circus Bon Bourgon DQ  
- Pauline poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele DQ  


100 m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 11-12 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (B), EC Roadrunners Zele 16.03  
2 stijn poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 17.15  
3 Toon Van Damme Zele (B), EC Roadrunners Zele 20.22  
4 Sabine van Ewijk Heerhugowaard 22.60 Nederlands Kampioen
5 Marjolein van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers 23.60  
6 yoŽlle de jong Heerhugowaard 24.35  
7 Merel van de Rhee Rhenen, Circus op de Utrechtse Heuvelrug 24.88  
8 Rick Bergsma Zwijndrecht 25.46  
- Femke de Graaf Utrecht DQ  
- Thomas Klinck Zele (B), EC Roadrunners Zele DQ  


100 m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 13-15 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Vince Vranken Balen (B) 18.20  
2 Ilse Hock Oss 18.25 Nederlands Kampioen
3 Lisanne Boer Wapenveld 18.79  
4 Kamiel van Uden Breugel, Stichting Jongleers 19.63  
5 Martine Hekstra Ermelo 19.95  
6 Carijn Bruining De Meern, Diedom 21.77  
7 Esther Kieboom Ermelo 22.02  
8 Eline Versantvoort Veldhoven 22.49  
9 Rick van der Heijden Best, Stichting Jongleers 23.11  
10 Paula van Petersen Utrecht 23.25  
11 Janine van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers 23.81  
12 Melissa Bergsma Zwijndrecht, Circus Rotjeknor 24.22  
13 Maaike Wessel Utrecht 24.70  
14 Linda Storm Eindhoven 31.88  
- Cas Robben Veghel, Stichting Jongleers DQ  
- Michelle Paras Maastricht, Jongleer Collectief Limburg DQ  


100 m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 16+ jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Ferko Adamczyk Eindhoven, Stichting Jongleers 17.03 Nederlands Kampioen
2 Soilin Rioza Haarlem 17.30  
3 Jelle Geys Balen (B) 18.14  
4 anoek strijker Tiel 18.59  
5 Bram Staal Almere, De Kameleon 20.27  
6 Susan Peeters Nijmegen 23.77  
7 Wet Wetrioza Haarlem 24.24  
8 Jos Wouters Almere, De Kameleon 28.48  
9 Angelique van den Berg Woudenberg, De Kameleon 28.64  
10 Peter Staal Almere, De Kameleon 30.76  
- Rene van Schijndel Tegelen DQ  



800
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 0-10 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Mathias Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 2:41.53  
2 Pauline poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 3:02.62  
3 Evelien Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 3:37.15  
4 Jurrie Piek Sauwerd, Circus Santelli 3:49.88 Nederlands Kampioen
5 Meine de Jong Rosmalen, Circus Bon Bourgon 3:59.35  
6 Nika Klintborg Groningen, Santelli 4:05.04  
7 Fien Simons Rotterdam 4:05.88  
8 Jolan Jacobs Berlaar (B) 4:07.63  
9 Mirte Janssens Waalre, Kindercircus Simsalabim 4:08.41  
10 Lotte van Rijn Lelystad 4:15.90  


800
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 11-12 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (B), EC Roadrunners Zele 2:24.09  
2 stijn poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 2:38.90  
3 Toon Van Damme Zele (B), EC Roadrunners Zele 2:42.11  
4 Hannelore Klasberg Maastricht 2:48.06 Nederlands Kampioen
5 Thomas Klinck Zele (B), EC Roadrunners Zele 2:54.58  
6 Marjolein van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers 3:20.52  
7 Lei Visser Groningen, Circus Santelli 3:23.61  
8 Sabine van Ewijk Heerhugowaard 3:29.28  
9 Eliza Hofstra Utrecht, Diedom 3:29.91  
10 yoŽlle de jong Heerhugowaard 3:30.35  
11 Merel van de Rhee Rhenen, Circus op de Utrechtse Heuvelrug 3:42.29  
12 Rick Bergsma Zwijndrecht 3:53.97  


800
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 13-15 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Vince Vranken Balen (B) 2:43.18  
2 Cas Robben Veghel, Stichting Jongleers 2:48.22 Nederlands Kampioen
3 Lisanne Boer Wapenveld 2:49.21  
4 Martine Hekstra Ermelo 3:00.29  
5 Ilse Hock Oss 3:00.73  
6 Kamiel van Uden Breugel, Stichting Jongleers 3:04.10  
7 Esther Kieboom Ermelo 3:11.64  
8 Eline Versantvoort Veldhoven 3:13.29  
9 Janine van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers 3:23.06  
10 Rick van der Heijden Best, Stichting Jongleers 3:28.93  
11 Melissa Bergsma Zwijndrecht, Circus Rotjeknor 3:41.40  
12 Maaike Wessel Utrecht 3:52.83  
13 Lukas Schaap Rotterdam, Circus Rotjeknor 4:00.28  
14 Daniel Schaap Rotterdam 4:38.51  
15 Linda Storm Eindhoven 4:41.26  
- Maud Kock Doetinchem DQ  


800
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 16+ jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Ferko Adamczyk Eindhoven, Stichting Jongleers 2:30.65 Nederlands Kampioen
2 anoek strijker Tiel 2:41.13  
3 Soilin Rioza Haarlem 2:41.75  
4 Jelle Geys Balen (B) 2:47.09  
5 Bram Staal Almere, De Kameleon 3:14.27  
6 Wet Wetrioza Haarlem 3:31.77  
7 Susan Peeters Nijmegen 3:34.66  
8 Jos Wouters Almere, De Kameleon 3:56.13  
9 Peter Staal Almere, De Kameleon 4:31.45  
10 Angelique van den Berg Woudenberg, De Kameleon 5:10.01  



5 k
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 0-12 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (B), EC Roadrunners Zele 15:54.54  
2 Mathias Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 17:59.63  
3 stijn poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 18:06.02  
4 Toon Van Damme Zele (B), EC Roadrunners Zele 18:06.12  
5 Hannelore Klasberg Maastricht 18:40.17 Nederlands Kampioen
6 Thomas Klinck Zele (B), EC Roadrunners Zele 20:40.41  
7 Femke Storm Eindhoven 20:57.17  
8 Lei Visser Groningen, Circus Santelli 21:26.27  
9 Jurrie Piek Sauwerd, Circus Santelli 21:35.09  
10 Pauline poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 23:34.80  
11 yoŽlle de jong Heerhugowaard 25:00.46  
12 Sabine van Ewijk Heerhugowaard 27:13.67  
13 Evelien Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 30:50.73  
14 Rick Bergsma Zwijndrecht 33:12.45  


5 k
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 13-15 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Lisanne Boer Wapenveld 18:59.18 Nederlands Kampioen
2 Cas Robben Veghel, Stichting Jongleers 19:47.35  
3 Ilse Hock Oss 19:52.07  
4 Kamiel van Uden Breugel, Stichting Jongleers 22:22.23  
5 Martine Hekstra Ermelo 23:59.15  
6 Esther Kieboom Ermelo 23:59.15  
7 Paula van Petersen Utrecht 23:59.15  
8 Rick van der Heijden Best, Stichting Jongleers 24:53.15  
9 Melissa Bergsma Zwijndrecht, Circus Rotjeknor 28:23.14  
10 Lukas Schaap Rotterdam, Circus Rotjeknor 30:03.27  
11 Linda Storm Eindhoven 32:56.45  
- Carijn Bruining De Meern, Diedom DQ  
- Daniel Schaap Rotterdam DQ  


5 k
m standaard eenwieler, leeftijdsgroep 16+ jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (m:s)  
1 Ferko Adamczyk Eindhoven, Stichting Jongleers 17:48.23 Nederlands Kampioen
2 Soilin Rioza Haarlem 18:30.18  
3 anoek strijker Tiel 18:36.26  
4 Jelle Geys Balen (B) 19:37.45  
5 Bram Staal Almere, De Kameleon 21:09.53  
6 Wet Wetrioza Haarlem 21:54.83  
7 Susan Peeters Nijmegen 22:46.30  
8 Jos Wouters Almere, De Kameleon 25:32.65  
9 Peter Staal Almere, De Kameleon 29:28.28  
10 Jan de Bruijn Almere, De Kameleon 29:45.02  
11 Myrthe ten Pas IJsselstein 32:46.25  



10 km Unlimited
, leeftijdsgroep 0-15 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (h:m:s)  
1 Martine Hekstra Ermelo 0:33:20.00 Nederlands Kampioen
2 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (B), EC Roadrunners Zele 0:34:04.70  
3 Lisanne Boer Wapenveld 0:36:44.98  
4 Mathias Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 0:49:48.35  
5 stijn poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 0:49:48.57  
6 Pauline poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 0:51:51.89  
7 Thomas Klinck Zele (B), EC Roadrunners Zele 0:51:52.07  


10 km Unlimited
, leeftijdsgroep 16+ jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (h:m:s)  
1 Rene van Schijndel Tegelen 0:25:05.49 Nederlands Kampioen
2 Soilin Rioza Haarlem 0:28:23.59  
3 Sander Glazenburg Apeldoorn 0:28:41.08  
4 anoek strijker Tiel 0:30:17.44  
5 Geert Mestrom Heerlen 0:32:49.21  
6 Wet Wetrioza Haarlem 0:36:48.40  
7 Susan Peeters Nijmegen 0:39:19.47  
8 Danny van Iersel Cuijk 1:01:54.73  



IUF slalom
, leeftijdsgroep 0-10 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Mathias Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 25.96  
2 Pauline poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 27.34  
3 Evelien Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 31.52  
4 Celine Leurs Amersfoort 31.79 Nederlands Kampioen
5 Nika Klintborg Groningen, Santelli 36.18  
6 Lotte van Rijn Lelystad 38.09  
7 Jolan Jacobs Berlaar (B) 46.18  


IUF slalom
, leeftijdsgroep 11-12 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (B), EC Roadrunners Zele 22.20  
2 stijn poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 25.37  
3 Toon Van Damme Zele (B), EC Roadrunners Zele 26.36  
4 Thomas Klinck Zele (B), EC Roadrunners Zele 29.53  
5 Lei Visser Groningen, Circus Santelli 30.85 Nederlands Kampioen
6 Hannelore Klasberg Maastricht 31.44  
7 Rick Bergsma Zwijndrecht 34.11  
8 Sabine van Ewijk Heerhugowaard 36.50  
9 yoŽlle de jong Heerhugowaard 37.94  
10 Merel van de Rhee Rhenen, Circus op de Utrechtse Heuvelrug 39.60  
- Femke de Graaf Utrecht DQ  
- Marjolein van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers DQ  


IUF slalom
, leeftijdsgroep 13-15 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Lisanne Boer Wapenveld 27.23 Nederlands Kampioen
2 Ilse Hock Oss 28.63  
3 Cas Robben Veghel, Stichting Jongleers 30.85  
4 Kamiel van Uden Breugel, Stichting Jongleers 30.90  
5 Michelle Paras Maastricht, Jongleer Collectief Limburg 34.38  
6 Maaike Wessel Utrecht 36.88  
7 Rick van der Heijden Best, Stichting Jongleers 39.10  
- Melissa Bergsma Zwijndrecht, Circus Rotjeknor DQ  
- Martine Hekstra Ermelo DQ  
- Esther Kieboom Ermelo DQ  
- Paula van Petersen Utrecht DQ  
- Janine van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers DQ  
- Eline Versantvoort Veldhoven DQ  


IUF slalom
, leeftijdsgroep 16+ jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Soilin Rioza Haarlem 23.35 Nederlands Kampioen
2 Rene van Schijndel Tegelen 27.09  
3 Ferko Adamczyk Eindhoven, Stichting Jongleers 28.95  
4 anoek strijker Tiel 29.21  
5 Jelle Geys Balen (B) 31.58  
6 Wet Wetrioza Haarlem 61.83  



10 m langzaam
, leeftijdsgroep 0-10 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Pauline poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 19.59  
2 Nika Klintborg Groningen, Santelli 15.87 Nederlands Kampioen
3 Mathias Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 14.28  
4 Evelien Bracke Zele (B), EC Roadrunners Zele 13.25  
5 Celine Leurs Amersfoort 13.00  
6 Jolan Jacobs Berlaar (B) 10.09  


10 m langzaam
, leeftijdsgroep 11-12 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Gert-Jan De Vleeschouwer Zele (B), EC Roadrunners Zele 29.87  
2 Hannelore Klasberg Maastricht 21.59 Nederlands Kampioen
3 Merel van de Rhee Rhenen, Circus op de Utrechtse Heuvelrug 18.35  
4 Sabine van Ewijk Heerhugowaard 18.01  
5 Thomas Klinck Zele (B), EC Roadrunners Zele 17.66  
6 Toon Van Damme Zele (B), EC Roadrunners Zele 17.30  
7 stijn poppe Zele (B), EC Roadrunners Zele 17.09  
8 Marjolein van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers 15.75  
9 Femke Storm Eindhoven 12.78  
10 Rick Bergsma Zwijndrecht 9.68  
- yoŽlle de jong Heerhugowaard DQ  


10 m langzaam
, leeftijdsgroep 13-15 jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Lisanne Boer Wapenveld 22.47 Nederlands Kampioen
2 Kamiel van Uden Breugel, Stichting Jongleers 19.25  
3 Rick van der Heijden Best, Stichting Jongleers 18.13  
4 Vince Vranken Balen (B) 18.07  
5 Michelle Paras Maastricht, Jongleer Collectief Limburg 17.41  
6 Janine van Hoften Veldhoven, Stichting Jongleers 17.03  
7 Linda Storm Eindhoven 16.44  
8 Cas Robben Veghel, Stichting Jongleers 16.28  
9 Martine Hekstra Ermelo 16.17  
10 Eline Versantvoort Veldhoven 15.59  
11 Maaike Wessel Utrecht 15.09  
12 Esther Kieboom Ermelo 11.63  
- Melissa Bergsma Zwijndrecht, Circus Rotjeknor DQ  
- Paula van Petersen Utrecht DQ  


10 m langzaam
, leeftijdsgroep 16+ jaar

# Naam Woonplaats, evt club Tijd (s)  
1 Jelle Dillen Olmen (B) 27.94  
2 Sander Glazenburg Apeldoorn 20.03 Nederlands Kampioen
3 Soilin Rioza Haarlem 19.66  
4 anoek strijker Tiel 19.47  
5 Ferko Adamczyk Eindhoven, Stichting Jongleers 19.16  
- Jelle Geys Balen (B) DQ